Гуморина в Одесі

1 квітня - цей День не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, при цьому його цілком можна зарахувати до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається і в Росії, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії, і навіть на Сході. В одних країнах перше квітня називають Днем сміху, в інших - Днем дурня, а в Одесі - Гумориною!

Стала відома програма Гуморини-2017 Одесі. Про це повідомили організатори свята.

Так, 1 квітня в 12:00 відбудеться карнавальна хода від Дерибасівської / Преображенської і до пам'ятника Засновникам Одеси. На Грецькій площі відкриється ярмарок сувенірів і фестиваль їжі, а в Міському саду працюватимуть фотозоні "Сміх-швидко-фото" і "Місто дитинства" для дітей.

О 13:00 біля Воронцовской колонади почнеться зйомка телепередачі "Караоке з Ігорем Кондратюком". О 13:30 розпочнеться концертна програма та нагородження переможців фестивалю "Комедіада".

О 14:00 біля пам'ятника Дюку зірка інтернету Кіевстонер влаштує реаліті-шоу "Дядьку, слабо?".

О 15:00 розпочнеться музичний конкурс "Еврослишаніе", косплей-шоу "Територія супергероїв", парад живих скульптур і конкурс поїдання пончиків.

Головна сцена Гуморини на цей раз буде на Ланжеронівській. Там "Маски-шоу" передадуть естафету молодим юмористам, а ті, в свою чергу, зіркам - учасникам гала-концерту "Время и стекло", "Ляпіс-98" і "Гриби. Гала-концерт стартує о 19:00.

Гуморина продовжиться і 2 квітня. Так, з 12:00 все ще працювати фотозоні і зона для дітей, а також ярмарок сувенірів і фестиваль їжі. З 13:00 до 14:00 буде проходити програма "Нон-стоп-клоун" від "Маски-шоу". З 14:00 до 16:00 виступить симфонічний рок-оркестр Brevis. З 16:00 до 17:00 буде проходити Фестиваль єврейського гумору, а з 17:00 до 19:00 - концерт групи Premier project.